Created By:
Martin Kjellqvist
Date:
March 14, 2026
Participating In:
Mustaschkampen 2025
Collecting for:
Mustaschkampen 2025
Livet går fort när man har roligt, och nu har HG haft kul i 70 år! Det kan vi inte låta passera obemärkt utan vill fira honom tillsammans med er.

När man levt så länge som HG har man prylar så det räcker. Han undanber sig därför vanliga presenter och önskar sig istället ett bidrag till Mustaschkampen, så att han och alla andra… mogna… män får hålla sig friska.
Donate
500 kr
5000%

Recent activity

  • Mirvi och Mats Mirvi och Mats donated 500 kr

    Vi har vunnit i golf över Hg och Åsa fler gånger än TACO Trump

  • Elin Sundvik Prostatacancerförbundet
    Hej Martin! Vilken grej - Hurra utbrister vi för HG! Vilket fint initiativ att starta en insamling till förmån för Mustaschkampen och Prostatacancerfonden! =)

    Det betyder mycket för oss och tillsammans hjälps vi åt att vårt mål: en framtid utan prostatacancer, och att alla som drabbas ska få bra och likvärdig vård, i rätt tid och kunna leva ett gott liv!

    Vi önskar såklart HG ett stort, stort grattis till fantastiska 70 år!
    Hälsningar Elin, kommunikatör.